10 Najhorších učiteľov

0
Pridal 23. July 2013 admin , Články

1. Učiteľka, ktorá študentke zalepila ústa páskou

najhorsi_ucitelia1

Mama študentky zo strednej školy v meste Broward sa naštvala, keď jej 13 ročná dcéra povedala, že jej ich učiteľka omotala pásku okolo úst. „Prišla som domov po ťažkom dni v práci a dopočula som sa, že proti jej vôli jej omotala ústa páskou,“ povedala Leah Freel. Jazlyn Freel navštevuje strednú školu New Renaissance. Povedala, že jej učiteľka zalepila ústa páskou. „Požiadala ma, aby som prestala hovoriť, prešlo zopár minút a ja som začala hovoriť znova. Prišla ku mne a zalepila ňou môj jazyk,“ hovorí Jazlyn. „Musela som kašľať, tak som prvý kúsok odhodila. Ona odišla ku svojmu stolu a doniesla ďalšiu, ktorou mi opäť zalepila ústa.“ Jazlyn povedala, že aj inému študentovi zalepila ústa, tak išli za riaditeľom. Na záver údajne učiteľka dodala, že čo sa stalo v jej triede, ostanete aj v jej triede. Leah povedala, že išla do školy a povedala, aby dali ich deťom inú učiteľku. „Verím, že také čosi sa už iným deťom nestane,“ dodáva jej mama.

2. Učiteľka, ktorá vydala erotickú knihu s niekoľkými študentmi

najhorsi_ucitelia2

Anglická učiteľka bola vyhodená po tom, čo napísala pikantný príbeh, v ktorom detailne opisuje jej sexuálne fantázie so žiakmi. Leonora Rustamova bola suspendovaná z jej miesta po protestoch žiakov. Ale po disciplinárnom vypočúvaní a pripomienkach rodičov ju musel riaditeľ vyhodiť. Príbeh – Prestaň! Nečítaj to! – sa objavil na internetov stránke. Hoci sa hovorí, že všetko je len výmysel, opisuje päť skutočných žiakov Calderovej Vysokej školy v Mytholmroyde – West Yorkshire. Obsahuje dôkazy, že deti vynechávali hodiny a poukazuje na flirtovanie detí s učiteľkou. Príbeh opisuje niekoľkých učiteľov, vrátane skutočného riaditeľa Stephena Balla, a opisuje, ako žiaci vynechávali hodiny, kradli mobily a podpaľovali sa. Jeden žiak je opísaný ako fantazírujúci a flirtujúci s 39 ročnou slečnou Rustamovou, zatiaľ čo ona vraví, že by urobila čokoľvek pre to, aby sa na ňu niekto usmial. Píše: „Je to stále ťažšie a ťažšie, pozerať sa na nich len ako na deti.“ Neskôr opisuje v príbehu, ako mladíci skúšajú stonanie pri orgazme, ktoré znie ako z nejakého tínedžerského porna.

3. Učitelia, ktorí si to “rozdali” počas školskej akcie a video sa stalo hitom

najhorsi_ucitelia3

Deti to nazývajú „Dvaja učitelia, jedna stolička“ a má to všetky črty hitu z YouTube. Ale riaditeľ školy a rodičia sú silno znechutení, keď objavili video zachytávajúce dvoch učiteľov na duchovnej rely na Churchillovej vysokej škole vo Winnipegu. Dvoch učiteľov, z ktorých jeden bol študentmi identifikovaný ako učiteľ telesnej výchovy Chrystie Fitchner, poslali domov bez mzdy po tom, čo predviedli „duchovný tanec “ pred 100 študentmi. „Najprv sme sa smiali a potom to bolo v tom zmysle, že „oh nie, je to trochu ďaleko“…“ Ale videli sme dobre, že aj tak pokračujú. Učiteľka zdvihla hlavu a obkročila učiteľa. Bol to poriadny styk a bláznivé krúženie. Potom muž ponoril svoju hlavu dole medzi jej nohy a simuloval orálny sex. To musela byť skutočne zaujímavá hodina.

4. Výmena učiteľa, ktorý povedal deťom, že Santa neexistuje

najhorsi_ucitelia4

Učiteľ bol vyhodený z jednej základnej školy po tom, čo deťom povedal, že „otec Vianoc“ neexistuje. Povedal to žiakom na základnej škole Blacksaw Lane v Roytone, Oldham. Prezradil im, že na Štedrý deň darčeky pod stromčekom nechávajú ich rodičia a nie Santa. Zopár rodičov sa sťažovalo triednemu učiteľovi, ktorému sa medzitým daný učiteľ za to ospravedlnil. Ale riaditeľka Angela McCormick nechcela, aby viac v škole pracoval. Napísala tiež rodičom aj 7 ročným deťom list, v ktorom sa im ospravedlnila.

5. Učiteľka, ktorá náhodne dala domáce porno piatakom

najhorsi_ucitelia5

Trieda piatakov v Kalifornii dostala šok zo svojej učiteľky Crystal Defantiovej, keď namiesto triedneho archívu objavili domáce video učiteľky. Chyba sa zistila, až keď sa DVD disky rozdali žiakom a ich rodinám. Rodičia zo Sacramenta vravia, že žena je dobrá učiteľka a aj úprimná, keď priznala, že urobila chybu. Urážlivé video začína úvodným menu, ktoré zobrazuje rôzne školské výlety a funkcie. Kliknutím na niektorú z ponúk môžete vidieť deti z triedy, ktoré rozprávajú svoje príbehy. Potom začnú tlieskať a náhle je strih na sex. Učiteľka zavolala do jedného domu deň po zaslaní videa a ospravedlnila sa, požiadala muža a jeho ženu, aby zavolali všetkým rodičom, aby tiež ochránili svoje deti pred pozeraním tohto videa. Miestny školský výbor vyšetruje tento prípad, ale je nepravdepodobné, žeby učiteľka, ktorá je obľúbená a rešpektovaná, prišla o svoje miesto.

6. Učiteľka, ktorá odfotila účes mladej žiačky a zaslala ich to na Facebook jej priateľom ako posmešok

najhorsi_ucitelia6

Učiteľka odfotila jednu zo svojich 7 ročných žiačok a zaslala ich na svoju facebookovú stránku, aby sa pobavili na účese dievčaťa. Ukailya Lofton, žiačka na Overtonskej základnej škole v Chicagu, naďabila na svoju fotku v časopise . V noci poslala z mobilu fotku na facebook s textom: „Správne! Toto je obrázok týždňa.“ Iní rodičia, ktorých deti sú na facebooku priateľmi učiteľky, matke dieťaťa oznámili, že fotky sú na učiteľkinej stránke a ľudia si robia posmešky z účesu ich dieťaťa. Uložili fotografie aj komentáre na CD. Komentáre, ktoré sa objavili na učiteľkinej stránke, boli v zmysle ako: „Smial som sa tak dobre, až mi spadol internet“, „Áno, to je úplné bláznovstvo“ a „Ak idete urobiť výzor vášho dieťaťa smiešnym, najprv žiadajte od nich súhlas“.

7. Učiteľka, ktorá postriekala osviežovačom vzduchu deti, čo smrdeli kari korením

najhorsi_ucitelia7

Učiteľka Elizabeth Daviesová posprejovala osviežovačom vzduchu ázijské deti, keď z nich bolo ráno cítiť kari. Pani Daviesová bola obvinená z ponižovania troj- až šesť- ročných detí použitím aerosólového spreja v jasliach. 48 ročná pani povedala, že oznámila bangladéšskym deťom, ktoré smrdeli cibuľou a kari, že daný sprej ich vznesie do raja, predtým než ich posprejovala. Daviesová s 20 ročnou praxou taktiež povedala, že musela sprejovať žiakov, ktorí urobili prievan, umyli si ruky a nechala ich stáť nad novinami, kým boli mokrí. Daviesová pracovala na základnej škole Swanse’s Hafod, kde vyše polovica z 260 detí bolo z Bangladéša. Neskôr bola prepustená kvôli ochrane detí a prišla tak o svoju prácu s ročným platom 34 000 libier.

8. Učiteľka, ktorá bila chlapca lepiacou tyčinkou, kým nezačal krvácať z palca

najhorsi_ucitelia8

Učiteľka napadla žiaka špeciálnej školy tyčinkovým lepidlom a spôsobila mu krvácanie na ruke. Lynda Mayová zranila 12 ročného chlapca po tom, čo údajne v hneve buchol po lavici lepidlom počas lepenia. Vzala ho a bila, pričom zanechala jeho palec zaliaty krvou. „Tresol som po stole a trafil som jej zápästie,“ povedal žiak špeciálnej školy. „Slečna Mayová sa mi odplatila a udrela ma po prstoch trikrát. Tresla ma lepiacou tyčinkou po prstoch, udierala aj dole po palci. Snažil som sa uhnúť rukou preč, ale ona neustále pokračovala v udieraní po prstoch a palci.“ Mayová sa ospravedlnila po tom, čo ho poudierala, povedal chlapec. Učiteľka z Neathu v južnom Walse popiera útok, ktorý spôsobil telesné zranenie.

9. Učiteľka, ktorú zatkli, keď vyučovala opitá

najhorsi_ucitelia9

Kalifornská učiteľka Tonya Neffová bola zatknutá za údajné vyučovanie v jej triede v opitosti. Neffová (47 rokov) bola zatknutá po škole, keď nadriadení kontaktovali políciu a povedali im, že Neffová javí známky opitosti na školskej pôde v Toro Canyonskej strednej škole v meste Thermal v Kalifornii. Keď polícia prišla, Neffová bola ošetrovaná pri školskej lekárke. Polícia sa domnieva, že vzala lieky na lekársky predpis v kombinácii s alkoholom. Vzhľadom na jej stav bola Neffová odvezená do nemocnice na vyliečenie, predtým než bola vzatá do väzenia. Čelila možnej pokute za zločin ohrozovania detí. Škola povedala, že Neffová sa nikdy študentom nevyhrážala, a že teraz mala opustiť školu, na ktorej učila skoro rok.

10. Učiteľka, ktorá pridala k neúspešným testom študentov žiadosť o prácu do McDonaldu

najhorsi_ucitelia10

Nedá sa rozhodne povedať, či je to zlé alebo dobré učenie. Ale je prinajmenšom motivujúce. Táto učiteľka sa rozhodla pridať pri rozdávaní žiakom ich zlé testy aj žiadosť o uplatnenia zamestnania v McDonalde.
Komentáre

komentárov


0 KomentárovPridajte komentár ako prvý!


Odpovedať