9 nadbytočných vecí, ktoré si môžete kúpiť cez Amazon

0
Pridal 7. January 2012 admin , Články

Kúpiť si na internet detektor na UFO, uránium, alebo vlčí moč? Nie nerobíme si srandu, na internetovom obchode Amazon nájdete okrem iného na predaj napríklad i takéto veci…

Najväčšia kniha na svete

kniha

 

Gigantická kniha BHUTAN je dych vyrážajúce dobrodružstvo zostavené z fotografií z legendárneho posledné Himlájskeho Kráľovstva. Tímy z MIT a Priateľská planéta spravili vyše 60 000 fotografií na štyroch rozsiahlych expedíciách. Potréty ľudí sú v životnej veľkosti alebo dokonca ešte aj väčšie. Výprava viedla kľukatými cestičkami obrovských himalájskych hrebeňov a strašnou, ale za to unikátnou starodávnou architektúrou. Tantrickí budhistickí tanečníci, oblečení do dúhových ligotavých hodvábnych šiat, sa zdajú, ako keby chceli vyskočiť zo strán knihy. Podľa Guinnessovej knihy rekordov je táto prekrásna kniha fotografií o rozmeroch 1,5 – 2 metre s váhou 60 kg najväčšou vydanou knihou na svete a je pritom o jednej z najmenších krajín na svete.

Svadobná kaplnka

kaplnka

Je dodávaná komplet zmontovaná! Veľkolepá pre bohoslužby, keď chcete niekam vypadnúť alebo pre zaujímavú skúsenosť, ktorú si chcete navždy pamätať. Zahŕňa: výklopné okná, záclony, drevené a sklenené dvere, cínovú strechu, aténsky rebrík, vonkajšie zafarbenie, zvončeky dnu aj von, hrubo opracovaný povrch z bielej borovice, kompletne zmontovaný, prednú verandu, lesklú aj drážkovanú podlahu, drevenú strechu.

Detektor UFO

detektor

Počas mnohých rokov boli spozorované rôzne objekty UFO a následne hlásené magnetické aj elektromagnetické poruchy. Detektor UFO je navrhnutý na zistenie týchto porúch a signalizuje ich prítomnosť blikaním LED diódy a pípaním. Vkusne navrhnutý priehľadný akrylový kryt príjemne komunikuje s užívateľom preto sa môže kľudne položiť na stôl, policu alebo nočný stolík.

 

Nafukovacie kreslo na zväzovanie

kreslo

Toto kreslo je veľkolepé, ak chcete ísť na výlet do tábora. Zvinie sa do svojho malého puzdra a takto ho môžete niesť a potom ho môžete nafúknuť buď pumpou na bicykel alebo jednoducho ústami. Zovňajšok nie je tvrdý a plastový kryt umožní jednoduché priviazanie. Takéto kreslo je rovnako aj perfektná zábava v domácom bazéne.

Vlčí moč

moc

Použite naše návnady zo 100% moču na privábenie predátora  do oblasti, kde si len želáte. Ohromné pre fotografov, záhradníkov, lovcov a nadšencov divočiny.

Urán

uran

Rádioaktívna vzorka z uránovej rudy. Užitočná na testovanie Geigerovych prístrojov. Nevyžaduje povolenie. Veľkosti vzorky uránovej rudy sú rôzne. Rádioaktívne minerály sú určené len na výučbu a na vedecké účely.

Maternica s modelom ľudského plodu

model

Týchto päť elastických, ale na výzor pôsobiacich ako živých, modelov materníc s ľudskými plodmi vyobrazuje vývoj plodu a zmeny v maternici v období 6, 8, 15, 20 a 40 týždňov.

 

Súprava rýchleho občerstvenia pre motoristov

kit

Súprava obsahuje pomaľovaný stánok, všetko vybavenie potrebné na začiatok vrátanie zásob produktov a malého tovaru, členstvo v asociácii E. A. Brevita na jeden rok s podporou produktov na prevádzke aj na internete, a videomanuál 24 hodín denne / 7 dní v týždni.

 

Bláznivý ručný Van de Graaffov generátor

generator

Vystrašte svojich vysokoškolákov a stredoškolákov so vzrušujúcimi ukážkami tak pôsobivo ako Paul Hewitt. Ukážte im lietať iskry. Postavte im vlasy. Ukážte, ako sa pozitívne a negatívne ióny priťahujú alebo odpudzujú, a ešte omnoho viac. Je to jednoduché s týmto lacným Van de Graaffovým generátorom. Tento ručný model vie vyvinúť potenciál až 200 000 voltov a vyprodukovať iskru až 8 cm dlhú. Meradlo je pol metra vysoké s 20 cm hríbom a zahŕňa rozmanité príslušenstvo vrátane 30 cm vybíjacej elektródy, elektrického peria a elektrického víru. Najlepšie zo všetkého je, že je o vyše polovicu lacnejší než klasický Van de Graaffov generátor, takže budete schopní robiť elektrostatické experimenty bez zruinovania vášho rozpočtu.
Komentáre

komentárov


0 KomentárovPridajte komentár ako prvý!


Odpovedať