Úžasné umelecké diela namaľované pivom

0
Pridal 8. December 2011 admin , Články

Karen Elandovú sa prvýkrát preslávila dielom Svet hromu s jej prekrásnou kávovou technikou. Odštartovala svoju kariéru umelkyne robením portrétov s vodovými farbami a farebnými ceruzkami, avšak rýchlo sa preorientovala na maľovanie s kávou, ktoré pomohlo urobiť jej meno. Teraz po 14 rokoch vytvárania diel pomocou najobľúbenejšieho raňajkového nápoja na svete, sa Karen rozhodla, že je ešte mnoho iných nápojov a jedál, s ktorými môže experimentovať. Pokúsila sa to s čajom, pivom, liehovinami a mnohými inými látkami Pivo však najviac splnilo jej očakávania.

malovanie-pivom

Aj keď je to skoro ako maľovanie s vodovými farbami, s pivom je omnoho náročnejšie pracovať, pretože pivo sa zmyje, keď na neho padne kvapka vody. Ale Karen hovorí, že je skutočne šťastná, keď vidí, ako sa jej maľovanie s pivom vydarilo. Rada ukazuje, aký bohatý môže byť odtieň hnedej farby a očividne jej to robí radosť. Jej kariéra pivnej maliarky odštartovala po anglickom inzeráte, keď ju agentúra poverila, aby urobila niečo, čo ich zapíše do Guinnessovej knihy. Od tej doby Karen robí rôzne maľby pre pivovary, reštaurácie a etikety na pivá.

Navyše, ak sa zaujímate a chceli by ste mat vlastnú maľbu namaľovanú pivom, kontaktujte Karen na jej internetovej stránke BeerPainter.com. Samozrejme, že to nebude zadarmo.

pivo2

pivo3

pivo4

pivo5

pivo6
Komentáre

komentárov


0 KomentárovPridajte komentár ako prvý!


Odpovedať